“Før valget” Husmøte 5. februar: Velkommen!
Alle som jobber, eller har jobba som frivillig på Kroa i Bø vet hva en husfest er. Husfest er fest for alle som gjør en innsats på Kroa. Husfest er kjempestemning, sosialt, morsomt og avslappende! Denne husfesten ønsker vi å gjøre noe nytt. Vi ønsker å invitere deg som er nysgjerrig på Kroa, som lurer litt på hva det vil si å jobbe på Kroa, og deg som kanskje til og med vurderer å stille til Kroavalget!

Vi åpner dørene på de ellers lukkede husfester, slik at du kan komme og feste med de som allerede jobber som frivillige på huset.
Hvem vet? Kanskje blir du Kroafrelst du som oss?
Dette er en gyllen anledning for deg som ønsker å vite mer om ett eller flere verv på Kroa og hva det innebærer å stille til valg. Hvorfor ikke spørre hva den som har hatt vervet til nå synes om vervet han/hun har hatt? Ta sjansen! Å være engasjert på frivillig basis under studietida (eller generelt- du trenger ikke være student for å jobbe på Kroa/stille til valg) gjør underverker for CV’en din! For ikke å snakke om hvor mye morsommere hverdagen blir når du er en av oss som jobber på Kroa.
Husfesten åpner med husmøte klokka 21.00.
Velkommen til alle frivillige og til dere som vurderer å stille til valg og/eller jobbe som frivillig ellers på Kroa. Vi gleder oss!!





